صدور دعوتنامه استان بریتیش کلمبیا

صدور دعوتنامه استان بریتیش کلمبیا

 

استان بریتیش کلمبیا 27 آوریل برای 362 متقاضی مهاجرت به این استان دعوت نامه صادر کرد متقاضیان از طریق برنامه های اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا و نیروی متخصص دعوتنامه های خود را دریافت کردند.

حداقل امتیاز این دور از صدور دعوتنامه، برای نیروی متخصص و برای دانشجویان بین اللملی بین 78 تا 95 بوده است همچنین یک انتخاب جداگانه برای مدیران تجارت خرده فروشی و عمده فروشی (NOC 0621) و مدیران رستوران و خدمات غذایی (NOC 0631) انجام شد،  که 14 دعوت نامه با امتیاز حداقل 113 برای متقاضیان صادر شد.
متقاضیان برای واجد شرایط بودن در این برنامه ، باید در یکی از برنامه های استانی موجود در بریتیش کلمبیا پروفایل تشکیل داده و در یکی از مشاغل مورد نیاز بحداقل 12 ماه پیشنهاد کاری معتبر داشته باشند.
پس از ایجاد پروفایل متقاضیان مورد ارزیابی قرار می گیرند و امتیازی برای آنها تعیین می شود، که بر اساس این امتیاز متقاضیان دعوت نامه دریافت می کنند این نمرات براساس تعدادی از فاکتورها مانند سطح تحصیلات ، سالها سابقه کار مرتبط و سطح دانش زبان است. داشتن پیشنهاد شغلی باعث میشود که داوطلبان اکسپرس انتری که از بریتیش کلمبیا نامزدی دریافت می کنند ، 600 امتیاز اضافی نسبت به نمره سیستم رتبه بندی جامع اکسپرس اینتری دریافت کنند که تضمین کننده اقامت دائم کانادا می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *