صدوردعوتنامه جزیره پرنس ادوارد کانادا

صدوردعوتنامه جزیره پرنس ادوارد کانادا

جدیدترین دروه از صدور دعوتنامه استان پرنس ادوارد  در تاریخ 15 اکتبر برگزار شد که در این دور تعداد 211 دعوتنامه صادرشده است.

استان پرنس ادوارد از 211 دعوتنامه ارسال شده، 184 دعوتنامه را به نامزد های مهاجرتی دسته اکسپرس انتری و 27 دعوتنامه باقی مانده را به فعالان اقتصادی با حداقل امتیاز 184 اختصاص داده است.

 برنامه های نامزد استانی (PNP) به استانها و مناطق کانادا اجازه می دهد نامزدهای مهاجرت را که نیازهای بازار کار آنها را برآورده می کنند ، انتخاب کنند. در برخی موارد ، آنها با سیستم Express Entry فدرال کانادا همسو هستند.

برنامه استانی پرنس ادوارد یکی از برنامه های استانی کانادا است که به استان ها و مناطق مشارکت کننده اجازه می دهد، هر سال تعداد مشخصی از نامزدهای نیروی متخصص را برای اقامت دائم انتخاب کنند.

برنامه استانی پرنس ادوارد دارای یک زیرشاخه اکسپرس انتری است که با سیستم فدرال اکسپرس اینتری مطابقت دارد که مجموعه ای از نامزدها را برای سه دسته اصلی به شرح ذیل مدیریت می کند.

  • نیروی متخصص کانادا – نیروی متخصص فدرال
  • کار آفرینان
  • افراد دارای سابقه کار در کانادا

به متقاضیان واجد شرایط، بر اساس سن، سابقه کار، میزان تحصیلات و دانش زبان انگلیسی و فرانسوی در«سیستم جامع رتبه بندی» (CRS) امتیاز داده می شود.

به متقاضیان سیستم اکسپرس انتری که نامزدی استانی دریافت می کنند، 600 امتیاز اضافی علاوه بر امتیاز «سیستم جامع رتبه بندیِ» (CRS) افزوده می گردد که شانس دریافت دعوتنامه را  در انتخاب بعدی «سیستم اکسپرس انتری فدرال» تضمین می کند.

متقاضیان پس از اینکه  پروفایل «ابراز علاقه مندی» (EOI) را در استان پرنس ادوارد تشکیل  دادند، بر اساس سیستم امتیازبندی این استان امتیازبندی می شوند. از طریق انتخاب هایی که هر ماه انجام میشود از متقاضیان با بالاترین امتیاز دعوت می شود تا برای اقامت دائم درخواست دهند.

برای بررسی تخصصی شرایط خود فرم ارزیابی را تکمیل نموده و یا با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *