موسسه کاریابی بین المللی ستایش

 

دارای مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

 

با شماره ثبت 229452

مفتخریم به عرض برسانیم که حدود 10 سال از تاسیس برند پرشین کانادا با محوریت دریافت ویزای اقامت دائم کانادا و دانمارک می گذرد. در این سال ها با فراز و نشیب های بسیاری همراه بوده ایم و همواره تلاش کرده ایم تا به عهدمان با متقاضیان که همواره بر آن تاکید داریم یعنی “حداقل هزینه و زمان، حداکثر کیفیت” پایبند باشیم و خداوند را سپاسگذاریم که همواره ما را در این مهم یاری نموده است.

همواره ارائه خدمات متنوع به منظور احترام به حق انتخاب مشتریان از دغدغه های ما بوده و بر این اساس و پس از انجام هماهنگی های لازم در کشورهای مقصد، خدمات دریافت ویزاهای موقت شامل ویزای تحصیلی در کلیه مقاطع تحصیلی و ویزای توریستی و همچنین خدمات پس از ورود و پس از آن ویزای کار آلمان را نیز به مجموعه خدمات پرشین کانادا افزودیم.

از آنجاییکه دریافت ویزا برای متقاضیان و ورود به کشور مقصد با وجود همه سختیهایی که برای متقاضی دارد، هدف نهایی نبوده و تازه آغاز ماجراست. در این میان کاریابی، تغییر زندگی و انطباق با شرایط جدید از جمله مهمترین عواملی می باشد که در صورت نداشتن آگاهی و دانش کافی در این زمینه می تواند مسیر سرخوردگی را برای متقاضیان فراهم نماید.

از طرف دیگر با توجه به بازار متقاضیان مهاجرت و ورود به بازار کار بین المللی، شاهد رشد قارچ گونه دفاتر غیرمجاز مهاجرتی می باشیم که متاسفانه نه دارای مجوز قانونی بوده اند و نه ذره ای دانش مهاجرت، انصاف و وجدان داشته و صرفا به واسطه داشتن دفاتر لوکس اقدام به عقد قراردادهای نجومی بدون پایه و اساس می نمایند. بر این اساس به منظور تمایز موسسه پرشین کانادا از دفاتر غیر مجاز و به منظور همراهی هر چه بیشتر متقاضیان در دستیابی به موفقیت پسا مهاجرتی اقدام به دریافت مجوزهای قانونی و بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران نمودیم و خوشحالیم به عرض برسانیم که برای دست یابی به این مهم و پس از انجام هماهنگی ها و گذرندان مصاحبه ها، آزمون های علمی با مسئولین محترم وزارت کار، وزارت اطلاعات و استعلام های به عمل آمده، موفق به دریافت مجوز و ثبت موسسه کاریابی بین المللی ستایش با مدیریت خانم مهندس ستایش صناعی با شماره ثبت 229452 گردیدیم.

۱ دیدگاه دربارهٔ «کاریابی بین المللی ستایش»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *