درباره ما

حداقل هزینه و زمان، حداکثر کیفیت

پرشین کانادا  از سال 1390 فعالیت خود را آغاز نمود و با سرلوحه قرار دادن رضایتمندی متقاضیان، تا کنون توانسته است به شعار ” حداقل هزینه و زمان، حداکثر کیفیت” جامه عمل بپوشاند.

با سلام و احترام

پرشین کانادا با هدف ارائه خدمات ویزای اقامت دائم کانادا از طریق گزینه های سرمایه گذاری، کارآفرینی، خود اشتغالی و نیروی متخصص و ویزای موقت شامل ویزای تحصیلی، کاری، توریستی برای کشورهای کانادا، دانمارک، آلمان فعالیت خود را در سال 1390 آغاز نمود و با سرلوحه قراردادن شعار “حداقل هزینه و زمان، حداکثر کیفیت” اقدام به ارائه خدمات به هموطنان عزیز نموده است.

هم اکنون دفتر تهران با دریافت مجوز کاریابی بین المللی از “وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی” با عنوان کاریابی بین المللی ستایش با مدیریت خانم مهندس مریم ستایش صناعی به عنوان نماینده انحصاری سازمان مهاجرتی “پرشین کانادا” با همکاری تیم مجرب، دلسوز و متعهد به اصول و موازین قانونی جمهوری اسلامی ایران، آماده ارائه خدمات در دفتر تهران می باشد. خانم مهندس مریم ستایش صناعی از جامعه نخبگان و محققان کشور و دانش آموخته دانشگاه علم و صنعت ایران در رشته فنی مهندسی می باشد.

تیم تخصصی پرشین کانادا متشکل از دپارتمان مشاوره، ترجمه و مدارک در تلاش است با رویکرد تخصصی و بدون هیچ گونه خطای انسانی و سازمانی ریسک پرونده های ارسالی را به حداقل رسانده و بیشترین امکان موفقیت را برای کلاینت های خود فراهم نماید.

چرا پرشین کانادا؟

  • حدود 10 سال سابقه کاری درخشان در زمینه مهاجرت و موفقیت در بیش از 1000 پرونده مهاجرتی به عنوان اولین فاکتور متمایزکننده ما می باشد.
  • به پشتوانه تجربه پرونده های موفق اخذ شده و صداقت در امور مهاجرت مفتخریم تا رویای مهاجرت شما را تحقق بخشیم.
  • هزینه های انجام امور مهاجرت و شرایط پرداخت کاملا منصفانه و متناسب با عموم متقاضیان برنامه ریزی شده است.
  • به منظور افزایش ضریب اطمینان، رسیدگی به پرونده متقاضیان زیر نظر مستقیم مدیریت مجموعه در دفتر کانادا صورت می گیرد.
  • از آنجاییکه زمان نقش کلیدی در برنامه های مهاجرتی داشته لذا به منظور حداقل نمودن زمان، ارسال هر پرونده به صورت مجزا صورت گرفته و از ارسال انبوه که مستلزمه آن انباشت پرونده می باشد جلوگیری می نماییم.
  • اطلاع دقیق و بدون واسطه از روند پرونده، جزئیات، مدارک و مستندات و همچنین دریافت کلیه مکاتبات در ایمیل شخصی متقاضی از دیگر مزیت های پرشین کانادا می باشد.
  • در راستای اطمینان خاطر و احترام به تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران، موسسه کاریایی بین المللی ستایش در تهران دارای مجوزرسمی از وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی می باشد.
  • دارای شرکت ثبت شده در کشورهای مقصد به منظور ارائه خدمات پس از ورود به کشور مقصد

مفتخریم حضور متقاضیان محترم اعلام نماییم، کلیه خدمات این موسسه در دو پکیج قابل ارائه می باشد:

  1. پکیج شماره 1: کلیه خدمات مورد نیاز از مرحله مشاوره تا دریافت ویزا
  2. پکیج شماره 2: کلیه موارد پکیج 1 به همراه با استخدام وکیل

لازم به ذکر است کیفیت ارائه خدمات پکیج شماره (1) و (2) از ضریب اطمینان بسیار بالایی برخوردار بوده و البته پکیج اول دارای مزایایی به شرح ذیل می باشد:

حداکثر کیفیت:

به منظور افزایش ضریب اطمینان، تکمیل دقیق فرم ها و پکیج کامل مدارک به خصوص تنظیم نامه اشتغال به کار که یکی از مهمترین بخش های این پروسه می باشد، زیر نظر مستقیم مدیریت مجموعه صورت می گیرد. همانطور که مستحضر هستید وجود کاستی ها و نواقص پرونده در بهترین حالت منجر به طولانی شدن پروسه و در بدترین حالت منجر به رد شدن آن خواهد گردید. به همین دلیل نظارت مستقیم حتی در این مرحله یکی از مهمترین مزایای این سیستم است.

حداقل زمان:

زمان نقش مهمی در نتیجه نهایی پرونده متقاضی خواهد داشت بر همین اساس با قراردادن محدودیت در عقد قرارداد و دریافت پرونده متقاضیان، امکان اختصاص زمان کافی به منظور دستیابی به شعار “حداقل هزینه و زمان، حداکثر کیفیت” وجود دارد.

حداقل هزینه :

هزینه یکی دیگر از دغدغه هایی است که متقاضیان با آن روبرو هستند. هزینه های دولتی کشور مقصد، هزینه ترجمه، معادل سازی و پست مدارک و در نهایت هزینه ای که فرد برای شروع زندگی باید به همراه داشته باشد، فشارهای مالی بالایی را برای آنها به ارمغان خواهد داشت لذا با هدف کاهش هزینه ها امکان پرداخت هزینه پایین به صورت ریالی از دیگر اصول در نظر گرفته شده می باشد.

اطلاع دقیق از روند پرونده:

به دلیل ارتباط بدون واسطه ی فرد متقاضی با اداره مهاجرت، کلیه مکاتبات به ایمیل شخص ارسال گردیده و اطلاع دقیق از جزئیات کامل مدارک و زمان و چگونگی ارسال آنها می تواند منجر به کاهش استرس و نگرانی های حاصله گردد.