I am text block. Click edit button to change this text. Lorem

ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec mattis, pulvinar dapibus leo.I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consec

ترجمه مدارک

شرکت مهاجرتی پرشین کانادا مفتخر است اعلام نماید که در کنار ارائه خدمات حرفه ای مهاجرتی، تحصیلی و انواع ویزاهای توریستی خدمتی نوین در حوزه ترجمه مدارک ارائه نماید. بر این اساس  با بهره مندی از اساتید فن ترجمه و کارشناسان خبره در حوزه ترجمه و کلید واژه های مهاجرتی، اقدام به ارائه خدمات در این حوزه نموده تا با استفاده از تیم کارآمد و حرفه ای دپارتمان ترجمه، احتمال خطا در این حوزه را نیز به حداقل برساند. لذا دپارتمان ترجمه با مدیریت آقای امید احمدی، نهایت دقت و کیفیت را که لازمه این حرفه می باشد به کار گرفته تا بدین وسیله بالاترین میزان کیفیت را در ترجمه مدارک شما مهیا نموده و بیشترین میزان رضایت مشتری حاصل گردد.

لازم به ذکر است امکان ترجمه مدارک غیررسمی با مهر مترجم و در سربرگ دارالترجمه مقدور می باشد. همچنین امکان استفاده از گزینه ترجمه سریع در بازه زمانی یک روزه به منظور صرفه جویی در زمان امکان پذیر می باشد.

لطفا توجه بفرمایید کلیه خدمات ترجمه منحصرا برای استفاده کلاینت های پرشین کانادا می باشد و از ارائه خدمات برای سایر افراد معذوریم.

      تعرفه خدمات ترجمه

      در این سرویس نیز برآنیم تا با حداقل هزینه و زمان، حداکثر کیفیت مدارک شما ترجمه گردد. برای اطلاع از هزینه های ترجمه مدارک، فایل pdf زیر را دانلود نمایید.