راه های یافتن خانه
راه های یافتن خانه

اجاره خانه در کانادا برای تازه واردین

در کانادا روشهای مختلفی برای جستجو و پیدا کردن آپارتمان ، خانه یا اتاق اجاره ای وجود دارد . این روش ها عبارت اند از :

1-  آگهی های روزنامه محلی و کشوری:

هر روزه در بخش تبلیغات روزنامه ها ، لیستی از خانه ها ، آپارتمان ها و اتاق های اجاره ای درج می گردد.

2-  سایت های درج کننده موارد اجاره :

وب سایت های متعددی وجود دارد که آگهی اماکن اجاره ای را درج می کنند . شما می توانید با استفاده از موتورهای جستجوگر آنها را پیدا کنید.

visitorsinsurance.ca
rentboard.ca
seattleoasisvacations.com
staycharlottesville.com
longtermlettings.com
condosindestinfl.org

🔶 سایت www.padmapper.com ابزاری قدرتمند است است که برپایه گوگل مپ عمل می‌ کند. این وب سایت فیلترهای مختلفی‌ دارد که به جستجوی شما کمک می‌ کند. به طور مثال می توانید براساس تعداد اتاق، منطقه جغرافیایی و یا حتی امکان نگهداری حیوانات در خانه، محل مورد نظر خود را جستجو نمایید.( مشابه این سایت در ایران وجود دارد و شما کار کردن با آن را یاد گرفته اید.)

🔶 سایت www.kijiji.ca همه چیز در آن یافت می شود و محل مناسبی است برای یافتن خانه و آپارتمان برای اجاره با قیمت های مناسب است .

🔶 وب سایت www.rentcanada.com این وب سایت هم محل خوبی است برای یافتن آپارتمان ها و خانه هایی که برای اجاره در کانادا گذاشته شده اند. ابتدا شهر مورد نظر خود را از روی نقشه انتخاب کنید و سپس جستجوی خود را برای مکان دلخواه آغاز نمایید.

3- تابلوی اعلانات :

🔻 در تابلوی اعلانات مراکز اجتماعی ، مغازه های سطح شهر، مترو ها، اتوبوس ها، بنگاههای ملکی اطراف دانشگاه میتوان درباره قیمت مناطق مختلف شهر اطلاعات کسب کرد. همچنین از دانشجوهای ساکن در آنجا نیز میتوان درباره تجربیات گذشته آنها در سکونت در آن شهر پرس و جو کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *