Homeکاناداویزای دائمنیروی متخصصکبکخدمات یکپارچه سازی کبک

خدمات یکپارچه سازی کبک

 

بر این اساس مهاجران تازه وارد از خدمات دولتی کبک برخوردار خواهند شد. به عنوان نمونه برای متقاضیان بعد از دریافت CSQ، یک افسر مهاجر اختصاص می یابد که کلیه اطلاعات مربوط به مناطق مختلف کبک، شناخت قابلیت های شغلی و شرکت در کلاس های زبان و ... را در اختیار متقاضی قرار می دهد. همچنین تازه واردان به محض ورود در فرودگاه مورد استقبال قرار می گیرند.

در این روند جدید چهار مرحله وجود دارد:

1-      ورود

2-      آموزش زبان فرانسه

3-      ورود به بازار کار

4-      ورود به جامعه کبکی

لازم به ذکر است برای متقاضیان که تمایل دارند اطلاعات بیشتری در خصوص فرهنگ کبک و بازار کار بیاموزند، یک دوره اختیاری وجود دارد که پاداش تشویقی به مبلغ 185 دلار ارائه می شود.

سیمون ژولین باروت در این باره اظهار داشت: «برنامه پشتیبانی شخصی این واقعیت را در نظر می گیرد که نه تنها یک مسیر یکپارچه سازی وجود ندارد، بلکه هر یک از افراد نیز نیازها و تجربه های منحصر به فردی دارند. این برنامه جدید به ما اجازه می دهد تا تمامی این موارد را در مد نظر قرار داده و افراد را در مسیرهای درست هدایت نماییم تا در آنجا خدمات و پشتیبانی های سازگار و متناسب با توانمندی های فردی کسب نمایند.»

وی همچنین خاطر نشان کرد این برنامه جدید سالیانه مبلغ 20 میلیون دلار سرمایه گذاری نیاز داشته و 162 شغل را در پی خواهد داشت.

 

طراحی سایت : وب نگاران پارسه

هاستینگ : ناب سرور