Homeکاناداویزای دائمنیروی متخصصکبکدوره های کلاس فرانسه در کبک

دوره های کلاس فرانسه در کبک

 

از ابتدای جولای 2019، کمک هزینه شرکت در کلاس های زبان فرانسه افزایش یافته و همچنین افرادی که با ویزاهای موقت (تحصیلی و کاری) وارد کبک می شوند نیز می توانند در این کلاس ها شرکت کرده و کمک هزینه دریافت نمایند.

بر این اساس کلیه افرادی که دارای اقامت می باشند، بدون در نظر گرفتن مدت زمان سکونت شان در کبک، می توانند در این کلاس ها شرکت نموده و کمک هزینه دریافت نمایند. لازم به ذکر است افرادی که مدت اقامت شان در کبک زیر 5 سال می باشند، واجد شرایط برای شرکت در این کلاس ها می باشند.

کمک هزینه شرکت در کلاس های زبان فرانسه برای دوره های تمام وقت (30-25 ساعت در هفته) از مبلغ 141 دلار به مبلغ 185 دلار در هفته افزایش یافت. هزینه های رفت و آمد و نگهداری از کودک (ماکزیمم 25 دلار در روز برای هر کودک) بدون تغییر مانده است.

 کمک هزینه شرکت در کلاس های زبان فرانسه برای دوره های پاره وقت (12-9-6-4 ساعت در هفته) با دریافت مبلغ 15 دلار در روز و هزینه مراقبت از کودکان بین 7 تا 9 دلار در روز می باشد.

همچنین لازم به ذکر است از ابتدای جولای 2019، امکان حضور افراد با ویزاهای موقت (تحصیلی- کاری) در این کلاس ها و دریافت کمک هزینه فراهم شده است که این افراد قبلا فقط امکان استفاده از برنامه های خودآموزی را داشتند. 

طراحی سایت : وب نگاران پارسه

هاستینگ : ناب سرور