Homeدرباره ما

درباره ما

با سلام و احترام

پرشین کانادا با هدف کمک به ایرانیانی که تمایل به دریافت اقامت دائم و یا موقت کانادا و دانمارک با صرف هزینه های پایین، دقت و سرعت عمل بالا دارند، از سال 1390 فعالیت خود را آغاز نمود و با سرلوحه قرار دادن رضایتمندی متقاضیان، تا کنون توانسته است به شعار " حداقل هزینه و زمان، حداکثر کیفیت" جامه عمل بپوشاند. همچنین بر آن است تا با ارائه اطلاعات مورد نیاز بتواند گامی موثر در راستای ارتقای دانش مورد نیاز که خود عنصری کلیدی برای دستیابی به موفقیت است، بردارد. 

مشاور پرشین کانادا تحصیلات آکادمیک خود را در دانشگاه علم و صنعت ایران در مقطع فوق لیسانس رشته مهندسی در سال 1389 به اتمام رسانید و پس از گذراندن دوره حقوق مهاجرت در کانادا و کسب دانش و تجربه مورد نیاز در این زمینه، به منظور کاهش هزینه های متقاضیان و با هدف نظارت مستقیم متقاضیان بر روند تهیه و تنظیم و ارسال مدارک فعالیت خود را آغاز نمود و هم اکنون آماده ارائه خدمات به هموطنان ایرانی می باشد.

مفتخریم حضور متقاضیان محترم اعلام نماییم، کلیه خدمات این موسسه در دو پکیج قابل ارائه می باشد:

1- پکیج شماره 1: کلیه خدمات مورد نیاز از مرحله مشاوره تا دریافت ویزا 

2- پکیج شماره 2: کلیه موارد پکیج 1 به همراه با استخدام وکیل

لازم به ذکر است کیفیت ارائه خدمات پکیج شماره (1) و (2) از ضریب اطمینان بسیار بالایی برخوردار بوده و البته پکیج اول دارای مزایایی به شرح ذیل می باشد:

•    حداکثر کیفیت:
به منظور افزایش ضریب اطمینان، تکمیل دقیق فرم ها و پکیج کامل مدارک به خصوص تنظیم نامه اشتغال به کار که یکی از مهمترین بخش های این پروسه می باشد، زیر نظر مستقیم  مدیریت مجموعه صورت می گیرد. همانطور که مستحضر هستید وجود کاستی ها و نواقص پرونده در بهترین حالت منجر به طولانی شدن پروسه و در بدترین حالت منجر به رد شدن آن خواهد گردید. به همین دلیل نظارت مستقیم حتی در این مرحله یکی از مهمترین مزایای این سیستم است.
    حداقل زمان:
زمان نقش مهمی در نتیجه نهایی پرونده متقاضی خواهد داشت بر همین اساس با قراردادن محدودیت در عقد قرارداد و دریافت پرونده متقاضیان، امکان اختصاص زمان کافی به منظور دستیابی به شعار "حداقل هزینه و زمان، حداکثر کیفیت" وجود دارد.
•    حداقل هزینه:
هزینه یکی دیگر از دغدغه هایی است که متقاضیان با آن روبرو هستند. هزینه های دولتی کشور مقصد، هزینه ترجمه، معادل سازی و پست مدارک و در نهایت هزینه ای که فرد برای شروع زندگی باید به همراه داشته باشد، فشارهای مالی بالایی را برای آنها به ارمغان خواهد داشت لذا با هدف کاهش هزینه ها امکان پرداخت هزینه پایین به صورت ریالی از دیگر اصول در نظر گرفته شده می باشد. 
•    اطلاع دقیق از روند پرونده:
به دلیل ارتباط بدون واسطه ی فرد متقاضی با اداره مهاجرت، کلیه مکاتبات به ایمیل شخص ارسال گردیده و اطلاع دقیق از جزئیات کامل مدارک و زمان و چگونگی ارسال آنها می تواند منجر به کاهش استرس و نگرانی های حاصله گردد. 

طراحی سایت : وب نگاران پارسه

هاستینگ : ناب سرور