Homeدرباره ما

درباره ما

پرشین کانادا با هدف کمک به ایرانیانی که تمایل به دریافت اقامت دائم و یا موقت کانادا و دانمارک با صرف هزینه های پایین، دقت و سرعت عمل بالا دارند، از سال 1390 فعالیت خود را آغاز نمود و با سرلوحه قرار دادن رضایتمندی متقاضیان، تا کنون توانسته است به شعار خود " حداقل هزینه و زمان، حداکثر کیفیت" جامه عمل بپوشاند. این وب سایت شخصی همچنین بر آن است تا با ارائه اطلاعات مورد نیاز بتواند گامی موثر در راستای ارتقای دانش مورد نیاز که خود عنصری کلیدی برای دستیابی به موفقیت است، بردارد.
مدیریت پرشین کانادا تحصیلات آکادمیک خود را در دانشگاه علم و صنعت ایران در مقطع فوق لیسانس رشته مهندسی راه آهن در سال 1390به اتمام رسانید و پس از کسب دانش و تجربیات مورد نیاز در این زمینه، به منظور کاهش هزینه های متقاضیان و با هدف نظارت مستقیم آن ها بر روند تهیه و تنظیم مدارک، فعالیت خود را آغاز نمود و هم اکنون آماده ارائه خدمات به هموطنان ایرانی می باشد.

  از جمله مزایای مشاوره پرشین کانادا :

 • دریافت مشاوره و امتیازبندی رایگان:

برای این منظور کافیست اطلاعات خود را در بخش ارزیابی رایگان سایت تکمیل نموده و برای ما ارسال نمایید تا در کمتر از 48 ساعت، امتیازبندی و سطح زبان مورد نیاز برای تشکیل پرونده به ایمیل شما ارسال گردد.

• حداکثر کیفیت:

به منظور افزایش ضریب اطمینان، تکمیل دقیق فرم ها و پکیج کامل مدارک به خصوص تنظیم نامه اشتغال به کار که یکی از مهمترین بخش های این پروسه می باشد، این امر به طور مستقیم توسط مدیریت مجموعه صورت می گیرد. همانطور که مستحضر هستید وجود کاستی ها و نواقص پرونده در بهترین حالت منجر به طولانی شدن پروسه و در بدترین حالت منجر به رد شدن آن خواهد گردید. به همین دلیل نظارت مستقیم حتی در این مرحله یکی از مهمترین مزایای این سیستم است.

• حداقل زمان:

به دلیل وجود ظرفیت در برنامه های مهاجرتی، زمان نقش مهمی در نتیجه نهایی خواهد داشت بر همین اساس با قراردادن محدودیت در دریافت پرونده، امکان اختصاص زمان کافی به منظور دستیابی به شعار حداقل زمان وجود دارد.

• حداقل هزینه:

هزینه یکی دیگر از دغدغه هایی است که متقاضیان با آن روبرو هستند. هزینه های دولتی کشور مقصد، هزینه ترجمه، معادل سازی و پست مدارک و در نهایت هزینه ای که فرد برای شروع زندگی باید به همراه داشته باشد، فشارهای مالی بالایی را برای آنها به ارمغان خواهد داشت لذا با هدف کاهش هزینه ها امکان پرداخت هزینه پایین و به صورت ریالی از دیگر اصول در نظر گرفته شده می باشد.

• اطلاع دقیق از روند پرونده:

به دلیل ارتباط غیر واسطه ای فرد با اداره مهاجرت، کلیه مکاتبات به ایمیل شخص ارسال گردیده و اطلاع دقیق از جزئیات کامل مدارک و زمان و چگونگی ارسال آنها می تواند منجر به کاهش نگرانی افراد گردد.

با ما در تماس باشيد

021-88573629

                09902513453 

ساعات تماس: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 تا 18
پنج شنبه ها: از ساعت 10 تا 16

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

       با عضویت در کانال تلگرام می توانید از آخرین اخبار روز مهاجرتی مطلع شوید.

        https://t.me/persiancanada

طراحی سایت : وب نگاران پارسه

هاستینگ : ناب سرور